NEWS

 • Turkısh Cıtızenshıp

  How To get a Turkish Citizenship? Regulation on the Amendment of the Regulation on the Implementation of the Turkish Citizenship Law was published in the Official Gazette on September 18, 2018, and the foreign investor was allowed to become a Turkish citizen without being subject to any other conditions, especially during the residential terms.

  Details

 • Gayrimenkul Danışmanlığı

  Gayrimenkul danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için ister ofisimize uğrayın, İsterseniz online destek hattımızdan uzman ekibimizle iletişime geçin

  Details

 • Projeleri İncelediniz mi?

  bu bir deneme blog yazısıdır. Bunu silebilir, değiştirebilir veya düzenleyebilirsiniz. Panele giriş yaptıktan sonra PAGES&MENU Menüsüne tıklayın ve Add A Page butonuna tıklayınız. Açılan pencerede ilk seçenek olan Parent için NEWS başlığını seçiniz. Design Template Seçeneği için Articles başlığını seçtikten sonra seçeneklerin alt kısmında Show as olarak gösterilen seçimi Article olarak belirleyin. Ve aşağıdaki içerik detaylarını 3 dilde doldurduktan sonra kaydedip yayınlayabilirsiniz. Düzenlemek veya görsel eklemek için Panelden tekrar Pages&Menü başlığına tıklayarak açılan sayfadaki başlıklardan NEWS başlığının altında oluşturduğunuz içeriğin başlığı görebilir ve yanındaki düzenleme butonuna tıklayarak düzenleyebilir, görsel ekleyebilirsiniz.

  Details

 • Why İnvest in Turkey Property

  Turkey is the latest property investor’s hot spot. Low prices, possible inclusion in the EU and a strong economy make it one of the best property investment areas at this time.

  Details